Aktuality

Turnaj v badmintonu - 2. stupeň

Do mimoškolního kola družstev badmintonu na ZŠ Olešská, které proběhne v pátek 8. 12. od 8:00 h, se nominovalo 8 žáků 2. stupně.

 • Sraz před školou v 7:10 h, příjezd ke škole kolem 13:30 h
 • S sebou si žáci vezmou sportovní oblečení, obuv, pití, svačinu, raketu, míček (na rozcvičení)
 • K přepravě využijeme MHD
Výsledky školního kola v badmintonu

Vítězi školního kola v badmintonu se stali Veronika Zlínská z VIII. A a Lukáš Zlínský z VI. A. Oběma vítězům moc gratulujeme!

Národopisné muzeum - II.B

Žáky II.B čeká ve čtvrtek 7.12. program s názvem Půjdem spolu do Betléma v Národopisném muzeu Národního muzea. Žáci se dozvědí více o českých tradicích – kdo je svatá Barbora a svatá Lucie, jak vypadala štědrovečerní večeře a zahrají si příběh o narození Ježíška. Ve výtvarné dílně si vyrobí různé vánoční předměty.

 • Odjezd: v rámci 1. vyučovací hodiny
 • Návrat: po 13. hodině. Vyzvednout děti z družiny bude možné nejdříve od 13:35 hod.
 • S sebou do batůžku: penál, písanka, čip na oběd, svačina + pití
VÝLET ŠD

V úterý 5. 12. a 19. 12. pořádá školní družina výlet do Polabského národopisného muzea v Přerově nad Labem na akci Lidové Vánoce v Polabí. Akce je hrazena z projektu Šablony 2023, Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0007222.

Odjezd: 13.00 h

Návrat: kolem 17.00 h

S sebou: teplé oblečení a obutí; do batůžku malou svačinu a pití

Termín:

  1. a 2. oddělení – úterý 5. 12.
  1. a 4. oddělení – úterý 19. 12.
Dopravní výchova - IV.A

V pondělí 4. 12. se žáci IV.A zúčastní výuky dopravní výchovy vedené lektory městské policie hl. m. Praha, oddělení prevence - BESIP.

 • Kde: ZŠ Veronské náměstí
 • Sraz: v 7.50 hod. u hl. vchodu ZŠ Štěrboholy
 • S sebou: přezůvky, pití, svačina, psací potřeby, ŽK, čip na oběd
Olympiáda ČJ, D - 2. stupeň

Ve středu 29.11. proběhne v dopoledních hodinách školní kolo Dějepisné olympiády a v pátek 1.12. Olympiády v českém jazyce. Soutěží se zúčastní žáci 7. a 8. ročníku.

Adventní zastavení

Ve čtvrtek 30. 11. v 17.00 h pořádá ZŠ Štěrboholy tradiční ADVENTNÍ ZASTAVENÍ. Sraz všech žáků 1. stupně je v 16.50 h v šatnách.

 • Školní družina - provoz bude ukončen v 16.50 hodin, vyzvedávání dětí bude možné pouze do 16.15 hodin.
 • Školní klub - provoz školního klubu bude prodloužen do 16.50 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Turnaj v badmintonu - 2.stupeň

V týdnu od 27.11. proběhne v hodinách TV na 2. stupni školní turnaj v badmintonu. Vítězové se nominují do mimoškolního turnaje, který proběhne 8.12. na ZŠ Olešská. Všem zúčastněným přejeme hodně sil.

Florbalový turnaj - dívky 2. st.

Ve čtvrtek 23. 11. se uskuteční florbalový turnaj dívek na ZŠ Hostýnská. Odchod nominovaných na turnaj bude v průběhu 2. vyučovací hodiny (9:30). V případě postupu bude očekávaný návrat na 6. vyučovací hodinu, v opačném případě návrat na 5. vyučovací hodinu. Naše škola se ve skupině utká s týmy ZŠ Gutova (10:30) a ZŠ Jakutská (10:45). Po návratu z turnaje se žákyně zapojí do výuky. S sebou sportovní oblečení, halovou obuv, florbalovou hůl, pití.

Informace ke stávce

Základní škola Štěrboholy se nepřipojí k celodenní stávce vyhlášené školskými odbory. Provoz školy, školní družiny i školní jídelny bude v pondělí 27. 11. dle běžného režimu.

Schola Pragensis - VIII.A

Ve čtvrtek 24. 11. se žáci VIII.A zúčastní veletrhu pražských středních a vyšších odborných škol s názvem Schola Pragensis, který se koná v pražském Kongresovém centru. Získají zde nejen přehled o bohaté nabídce středních škol, ale od pedagogů a studentů škol i informace o podmínkách přijetí, o průběhu studia nebo o možnostech budoucího uplatnění. Žáci budou odcházet od školy v doprovodu TU v 8:00 a vrátí se ke škole ve 13:30. S sebou si vezmou svačinu, pití a kapesné. K přepravě využijí služeb MHD.

Karneval v ŠD

Letos se děti ze školní družiny mohou těšit na karneval.

 • 21. 11. - 1. a 2. oddělení
 • 28. 11. - 3. a 4. oddělení

Rej masek proběhne vždy od 14.00 do 15.00 hodin v gymnastickém sále.

Dopravní výchova - V.A

Ve středu 22. 11. se žáci V.A zúčastní výuky dopravní výchovy vedené lektory městské policie hl. m. Praha, oddělení prevence - BESIP.

 • Kde: ZŠ Veronské náměstí
 • Sraz: v 7.30 hod. u hl. vchodu
 • S sebou: přezůvky, pití, svačina, psací potřeby, úkolníček, ŽK, čip na oběd
Pohár pražských škol ve florbale

Ve středu 15.11. se na ZŠ U Obory odehraje Pohár pražských škol ve florbale pro chlapce 2. stupně. Naše škola se v prvním kole utká s týmy ze ZŠ UVN (10:50), ZŠ V Rybníčkách (11:35) a ZŠ Eden (12:00). Odchod pro vybrané žáky bude po 2. vyučovací hodině, na místo se dopravíme společně pomocí MHD. Společný návrat k ZŠ Štěrboholy je předpokládán ve 13:30. S sebou halovou obuv, sportovní oblečení, florbalovou hůl, pití.

Ukaž a vyprávěj - V.A

Ve středu 15. 11. v 8.00h zahájí žáci V.A letošní ročník projektu UKAŽ A VYPRÁVĚJ. Všichni rodiče, příbuzní a známí účinkujících žáků jsou co nejsrdečněji zváni.

Den řemesel - 2. stupeň

I letos jsme pro žáky 2. stupně připravili projektový den – „Den řemesel“ zaměřený na polytechnické vzdělávání. Žáci druhého stupně se v níže uvedených termínech vypraví do Střední odborné školy v Praze na Jarově, kde si v dílnách SOŠ pod dohledem zdejších mistrů odborného výcviku vyzkouší profesi truhláře a klempíře. Žáci budou odcházet v doprovodu třídních učitelek od školy v 7:45 a zpět ke škole se vrátí v průběhu 5. vyučovací hodiny. K přepravě využijí služeb MHD.

 • 13.11. VII.A
 • 14.11. VI.A
 • 15.11. VIII.A
Naděl knihu

V čase téměř předvánočním přicházíme s projektem Naděl knihu a děkujeme všem, kteří se již zapojili, stejně jako těm, kteří se na to teprve chystají.

Bobřík informatiky

V týdnu od 6.11. do 10.11. se žáci čtvrté a páté třídy v hodinách informatiky zúčastní Bobříka informatiky – soutěže podporované Ministerstvem školství, která je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií. Hlavním smyslem soutěže je vyzkoušet si své vědomosti, bojovného ducha a ulovit bobříka. Úspěšní řešitelé obdrží diplom.

Dopravní výchova - IV.A

V pátek 3. 11. se žáci IV.A zúčastní výuky dopravní výchovy vedené lektory městské policie hl. m. Prahy, oddělení prevence - BESIP.

 • Kde: ZŠ Veronské náměstí
 • Sraz: v 7.50 hod. u hl. vchodu
 • S sebou v batohu: cyklistická helma, sportovní obuv s uzavřenou patou a špičkou, přezůvky, pití, svačina, psací potřeby, ŽK, čip na oběd
Bankéři do škol - VIII.A

Ve středu 1. 11. se žáci 8. ročníku zúčastní vzdělávacího projektu Bankéři do školy, který je organizován Českou bankovní asociací a založen na osobním setkání bankéřů s žáky. V rámci workshopu se budou žáci zabývat problematikou kyberbezpečnosti.

Toulcův dvůr - V.A

Ve středu 1. 11. se žáci 5. ročníku zúčastní programu Mléčná dráha v Toulcově dvoře.

 • Sraz v šatně: v 7.40 hod.
 • Návrat: do 13.00 hod.
 • S sebou: pití, svačinu, čip na oběd
 • Na sebe: teplé oblečení a obuv
Podzimní prázdniny

Čtvrtek 26. 10. a pátek 27. 10. - PODZIMNÍ PRÁZDNINY 😃

Halloween - II. stupeň

Stejně jako vloni i letos si v úterý 31. 10. připomeneme s žáky druhého stupně starý svátek anglicky mluvících zemí - Halloween. Výzdoba nám již visí, na kostýmy jsme zvědaví a těšíme se. Ty nejkreativnější budou odměněny.

MALÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA – I.A, I.B, PT

V úterý 31. 10. se žáci I. A, I. B a přípravné třídy zúčastní programu Malá technická univerzita. Děti si v rámci programu vyzkouší roli kartografa a pomocí stavebních kostek postaví město, silnice i důležité veřejné budovy.

Anglické divadlo

Ve středu 25.10. navštíví naši školu herci ze vzdělávacího divadla a zahrají 5., 6., 7. a 8. ročníku dvě ze svých anglických představení. Žáci si tak budou moci procvičit své dovednosti v anglickém jazyce a dokonce se do představení i zapojit. Věříme, že si všichni společně užijeme spoustu legrace.

Podzimní Centra

Ve středu 25. 10. (3. a 4. vyučovací hodinu) se žáci 1. stupně mohou těšit na oblíbená PODZIMNÍ CENTRA. Tak nezapomeňte na pomůcky! Vyučování bude na 1. stupni ukončeno v 11.40 hodin. Obědy - viz rozpis

Rekonstrukce školní zahrady

Z důvodu rozšíření školní zahrady a výstavby nových sportovišť (běžecká dráha, doskočiště pro skok daleký) je od čtvrtka 12. 10. do odvolání omezen provoz na školní zahradě. Žáci byli poučeni o bezpečnosti a chování na školní zahradě a zákazu vstupu do ohrazené části zahrady.

Geopark Říčany - III.A

Ve čtvrtek 19. 10. se žáci III.A zúčastní v Geoparku Říčany programu BADATELÉ (badatelsky orientovaná výuka).

 • Sraz před školou: v 7.30 h (odjezd autobusem v 7.44 h, odjezd vlakem z Horních Měcholup v 8.08 h)
 • S sebou do batohu: svačina, pití, penál, vhodné oblečení a obutí dle počasí, lítačka či jiný doklad na MHD
 • Návrat: 12.30 – 13.00 h
Preventivní program VII.A, VIII.A

V úterý 17.10. se žáci sedmého a osmého ročníku zúčastní preventivního programu o drogové kriminalitě v Divadle U Hasičů. Odcházet budou v 9:30 h ze školy v doprovodu třídních učitelek. Vrátí se ve 13:30 h na oběd. Vstupné hrazeno z příspěvku rodičů na kulturní akce.

Focení jednotlivců - 1. st.

Ve čtvrtek 12. 10. od 8.00h - FOTOGRAF VE ŠKOLE (focení jednotlivců z řad žáků 1. stupně a přípravné třídy)

Matematický proud

Ve čtvrtek 5.10. se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili soutěže Matematický proud na Gymnáziu Christiana Dopplera. V konkurenci dvaceti týmů se umístili se na krásném 10. místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Toulcův dvůr - IV.A

Ve středu 11.10. se žáci třídy IV. A zúčastní v Toulcově dvoře programu Kámen, společník člověka. Program probíhá v interiéru; žáci se mají seznámit a uvědomit si, že kameny jsou nezbytnou součástí našeho života.

 • Sraz před vchodem v 7.45 hodin

 • S sebou v BATOHU: svačina, pití, vhodné oblečení a obutí dle počasí, čip na oběd

 • Návrat do 12.30 hod.

 • Hrazeno z příspěvků rodičů na akce školy

Hoď si svůj koš - vyhlášení výsledků

V úterý 10. 10. ve 14.00 h proběhne v rámci školní družiny slavnostní vyhlášení výsledků rodinné soutěže HOĎ SI SVŮJ KOŠ, které se letos zúčastnilo celkem 54 rodin. Všem házejícím děkujeme za účast a zvláštní poděkování míří i k žákyním Dianě a Gabče z 8. ročníku, které vydatně pomohly s organizací.

Klub mladých diváků

V letošním školním roce se 19 žáků 7. a 8. ročníku stalo členy Klubu mladých diváků. První představení PLOVÁRNA – Nový cirkus, autorské žonglérsko-akrobatické představení souboru (bra)Tři v tricku inspirované novelou Rozmarné léto od Vladislava Vančury, zhlédnou v pondělí 9.10. od 19:00 v Divadle Bravo.

Divadlo Kampa - II.A

Ve čtvrtek 5. 10. navštíví třída II.A Divadlo Kampa, kde zhlédne představení Heidi, děvčátko z hor.

Odjezd: v 9:00 hod.

Příjezd: cca kolem 12:00 – 12:30 hod.

S sebou: Písanku, penál, svačinu, pití, čip na oběd

Matematický proud

Ve čtvrtek 5. 10. se vybraní žáci IV. A a V. A zúčastní soutěže Matematický PROUD pořádané Gymnáziem Christiana Dopplera.

S sebou: svačina, pití, psací potřeby, čip na oběd

Sraz: V 7:25 h před budovou školy

Předpokládaný návrat: do 13:00 h

Soutěžícím držíme palce!

Informace pro strávníky

Z personálních důvodů nebude v týdnu od 2. 10. do 6. 10. možný výběr dvou jídel. Všichni strávníci budou mít přihlášené menu č. 1, které si mohou odhlásit. Děkujeme za pochopení.

Šachový kroužek

Šachový kroužek organizovaný Šachovou školou Vávra a Černoušek nabízí žákům ZŠ Štěrboholy první dvě hodiny jako ukázkové, tudíž zdarma.

Příjezd z AK - VI.A

Předpokládaný příjezd VI.A z adaptačního kurzu je ve 14.30 hodin (středa 27.9.).

Velká rodinná rada - V.A

V úterý 3. 10. žáci V.A proniknou do tajů a problémů finančních rozpočtů rodin. Seznámí se se základními pojmy finanční gramotnosti a formou hry se pokusí sestavit finanční rozpočet své rodiny.

První zpráva z AK - VI.A

Cesta do rekreačního areálu Garnataurus v Kounicích u Sázavy proběhla bez komplikací, všichni dorazili v pořádku a už se těší na bohatý program adaptačního kurzu.

Jak to chodí v knihovně - III.A

V úterý 26. 9. čeká na žáky III.A beseda v Městské knihovně Hostivař.

odjezd: 9.09 hod.

příjezd: kolem 12.00 hod.

s sebou: český jazyk, čip na oběd, svačina, pití

Srdíčkové dny v ŠD

V rámci školní družiny se již tradičně připojujeme k projektu Srdíčkové dny organizace Život dětem o.p.s. Podzimní Srdíčkové dny v ZŠ Štěrboholy startují v pondělí 25. 9.

Adaptační kurz VI.A

Ve dnech 25.9. – 27.9. se žáci VI.A zúčastní adaptačního kurzu v rekreačním areálu Garnataurus v Kounicích u Sázavy.

Sraz: 8:40 h (před budovou školy – chodník za parkovištěm)

Odjezd: 9:00 h

Příjezd: cca 15:00 h (odjezd z areálu po obědě)

Při odjezdu odevzdají žáci třídnímu učiteli Prohlášení zákonného zástupce – bezinfekčnost včetně vlepené kartičky pojištěnce a případně léky, které dítě užívá, s rozepsaným dávkováním. V případě nutnosti podá Kinedryl před cestou zákonný zástupce svému dítěti již doma.

DOPRAVNÍ VÝCHOVA V.A

V pátek 22. 9. se žáci V.A zúčastní výuky dopravní výchovy vedené lektory městské policie hl. m. Prahy, oddělení prevence - BESIP.

Kde: ZŠ Veronské náměstí

Sraz: v 7.30 hod. u hl. vchodu

S sebou v batohu: cyklistická helma, sportovní obuv s uzavřenou patou a špičkou, přezůvky, pití, svačina, psací potřeby, úkolníček, ŽK, čip na oběd

Rozpis obědů

Byl aktualizován rozpis obědů na 1. pololetí. Změny se týkají výhradně přípravné třídy.

Kroužky 1. pololetí

Do kroužků, které jsou vypsané pro ZŠ Štěrboholy, přihlašují zákonní zástupci své děti přímo u agentur:

Ukázková hodina florbalu

V pátek dne 15. 9. se v rámci školní družiny děti zúčastní ukázkové hodiny florbalu agentury Kroužek PP, z.s.

  1. a 2. oddělení ŠD v čase 14.00 -14.30 hodin
  1. a 4. oddělení ŠD v čase 14.30 -15.00 hodin

Ukázková hodina proběhne v hale BB aréna Štěrboholy pod vedením pana Matěje Pošty.

Hoď si svůj koš - ŠD

Ve dnech 18. 9. - 22. 9. pořádá školní družina tradiční rodinnou soutěž ZŠ Štěrboholy Hoď si svůj koš.

Logická olympiáda

Do soboty 30. 9. se žáci mohou hlásit na matematickou soutěž Logická olympiáda. Soutěž je určena žákům 1. a 2. stupně i žákům přípravné třídy. V základním kole soutěžící vyplní krátký on-line test v termínech dle informací sdělených třídními učitelkami. Registrace probíhá na www.logickaolympiada.cz.

Školní klub

Od pondělí 11. 9. bude v provozu školní klub. Přijati byli všichni žáci 2. stupně, kteří podali závaznou přihlášku. Vzhledem k nenaplněné kapacitě mohou být do školního klubu přijati i žáci 4. ročníku. Více informací obdrží rodiče těchto žáků e-mailem.

Dokumentace ŠK:

Rozpis obědů

Od pondělí 11. 9. budou obědy vydávány dle rozpisu obědů na 1. pololetí.

Ztráty a nálezy

U nás ve škole se nic neztratí, ale spousta se toho nalezne. O nalezené věci se mohou šťastní majitelé hlásit u své třídní učitelky.

Preventivní program - Dny pro záchranu života

Ve dnech 7. – 8.9. čekají na všechny žáky školy „Dny pro záchranu života“. V rámci první pomoci se žáci naučí jak rozpoznat život ohrožující stavy, ošetřit drobná poranění, zastavit krvácení a také správnou komunikaci s dispečinkem zdravotnické záchranné služby a neodkladnou resuscitaci na resuscitačních modelech. K dispozici budou mít plně vybavený sanitní vůz.

Organizace ŠD, ŠJ - první týden

Školní družina

Provoz ranní školní družiny bude standardně od 7.00 hodin (příchod 7,00 - 7.30 h). Odpolední družina začíná ihned po skončení vyučování a končí v 17.30 hodin. Školní družinu mohou navštěvovat pouze přihlášení žáci, kteří odevzdali řádně vyplněný Zápisový lístek pro školní rok 2023/2024.

Školní jídelna

Obědy budou vydávány dle upraveného rozpisu obědů pro první týden.

Organizace prvního školního týdne

Úterý 5. 9.

 • I.A, I.B: dvě vyučovací hodiny, tzn. do 9.40h
 • 2.- 5. ročník: čtyři vyučovací hodiny, tzn. do 11.40h; žáci si s sebou přinesou pomůcky dle pokynů třídních učitelek
 • 6.– 8. ročník: pět vyučovacích hodin, tzn. do 12.35; žáci si s sebou přinesou pomůcky dle pokynů třídních učitelek

Středa 6. 9.

 • I.A, I.B: tři vyučovací hodiny, tzn. do 10.45h
 • 2.- 5. ročník: čtyři vyučovací hodiny, tzn. do 11.40h; žáci si s sebou přinesou pomůcky dle pokynů třídních učitelek
 • 6.– 8. ročník: pět vyučovacích hodin, tzn. do 12.35; žáci si s sebou přinesou pomůcky dle pokynů třídních učitelek

Čtvrtek 7. 9.

Od čtvrtka 7. 9. se žáci všech tříd učí dle rozvrhu hodin.

Školní klub

ZŠ Štěrboholy otevírá ve školním roce 2023/2024 školní klub. Jeho činnost je určena přednostně pro žáky 2. stupně, kteří mají v daný den odpolední vyučování. V případě nenaplnění kapacity budou do školního klubu přednostně přijati žáci 4. ročníku, kteří nebyli přijati do školní družiny. Více informací ke školnímu klubu naleznete níže:

Operační program Jan Ámos Komenský

Základní škola Štěrboholy zahájí ve školním roce 2023/2024 realizaci projektu Šablony 2023 z Operačního programu Jan Ámos Komenský spolufinancovaného Evropskou unií. Projekt je zaměřen na personální podporu (školní asistent ZŠ), osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání, inovativní vzdělávání žáků základní školy a účastníků školní družiny.

Organizace prvního školního dne: 2. - 8. ročník

Pondělí 4. 9. - jedna vyučovací hodina (8.00 – 8.45h)

Žáci odevzdají třídní učitelce:

Organizace prvního školního dne: 1. ročník

Školní rok 2023/2024 bude zahájen v pondělí 4. 9. Naši prvňáčci se i se svými rodiči shromáždí v 8.15 h na školním hřišti (vstup do areálu školy brankou č. 2 - z čelního pohledu vpravo), kde už na ně budou čekat paní učitelky, které je za přítomnosti paní ředitelky a zástupců MČ Praha - Štěrboholy slavnostně přivítají. Poté si paní učitelky odvedou novopečené školáky do tříd a rodičům je předají cca v 9.00 h. Rodičům prvňáčků zkrátí chvíle čekání paní vychovatelky, které od nich převezmou vyplněné formuláře. Moc prosíme rodiče - stáhněte si, vyplňte a přineste s sebou:

Prvňáčci si s sebou přinesou aktovky, které se jim ještě ten den zaplní spoustou školních potřeb.

Mokrá varianta (pro případ, že by se na nás sluníčko nesmálo) - v případě deště proběhne slavnostní přivítání prvňáčků v 8.15 h v gymnastickém sále školy. Vstup do areálu školy brankou č. 1. (z čelního pohledu vlevo) a následně bočním vchodem do budovy – bude označeno.

Organizace prvního školního dne: přípravná třída

Pondělí 4. 9. - rodiče přivedou děti bočním vstupem - brankou č. 2 a předají je paní učitelce v 7.50 hod. Domů děti mohou odcházet po obědě cca ve 12.00, nebo mohou zůstat ve školní družině a odcházet dle informace v zápisovém lístku. Děti si s sebou přinesou:

Informace ke školní jídelně

Od 4. září mají všichni žáci PT a 2. – 8. ročníku přihlášené obědy na každý den. Obědy se odhlašují prostřednictvím stravovacího účtu na internetových stránkách www.jidelna.cz. Kdo nechce oběd 4. září, musí si ho odhlásit. Od 11. 9. bude možný výběr ze dvou jídel. Strávník má vždy přihlášené menu č. 1 a volí si pouze menu č. 2, nebo oběd odhlašuje. Menu č. 2 je možné volit nejpozději 3 pracovní dny předem přes objednávkový systém na internetových stránkách www.jidelna.cz.

Informace ke školní družině

Do školní družiny byli automaticky přijati všichni žáci přípravné třídy a 1. ročníku. Dále byli přijati žáci 2. – 3. ročníku, kteří podali písemnou žádost. Potvrzení nástupu do ŠD bude stvrzeno odevzdáním řádně vyplněného zápisového lístku v pondělí 4. 9. Případná volná místa budou doplněna vylosovanými zájemci ze 4. ročníku, kteří podali písemnou žádost.

BALÍČEK OKAMŽITÉ POMOCI PRAŽANŮM

V období září – prosinec 2023 pokračuje možnost čerpání finanční podpory na zmírnění dopadů inflace pro pražské domácnosti. V této souvislosti může ZŠ Štěrboholy čerpat příspěvek zřizovatele na realizaci pěti opatření. Zákonní zástupci, kteří mají zájem o čerpání některého z těchto opatření zašlou žádost 1žádost 2 k rukám ředitelky školy.

Přípravná třída

Ve čtvrtek 31. 8. v 16.30 h se uskuteční krátká informační schůzka rodičů žáků přijatých do přípravné třídy. Bližší informace ke schůzce obdrží rodiče žáků e-mailem.

Seznamy pomůcek

Pomůcky pro školní rok 2023/2024:

Přípravná třída

I.A, I.B

II.A, II.B

III.A

IV.A

V.A

VI.A, VII.A, VIII.A - informace budou žákům sděleny vždy v první hodině daného předmětu

Rozdělení žáků 1. tříd

Ve školním roce 2023/2024 budou otevřeny dvě třídy prvního ročníku. Registrační čísla žáků třídy I.A a I.B naleznete zde.