Preventivní program

V pátek 6. 12. navštíví ZŠ Štěrboholy Městská policie Praha - oddělení prevence s preventivním programem pro žáky 1. - 3. ročníku.

• I.A, II.A, II.B - preventivní program CHODEC
  • III.B - preventivní program CYKLISTA
Toulcův dvůr - V.A

V pondělí 9. 12. se žáci 5. ročníku zúčastní v Toulcově dvoře programu MAFIÁN V PTAČÍ ŘÍŠI.

• Sraz v šatně v 7.45 – oblečení, obutí
  • S sebou v BATOHU svačinu, pití, penál, přezůvky, vhodné oblečení a obutí dle počasí
  • Návrat do 13.00 hod.
  • Hrazeno z příšpěvku rodičů na akce ZŠ
Toulcův dvůr - III.A

V pátek 6. 12. se žáci III. A zúčastní environmentálního programu v Toulcově dvoře TEČE VODA, TEČE.

• Sraz před hlavním vchodem nejpozději v 7.45h
  • S sebou: pláštěnku (dle počasí), kapesníky, teplé oblečení a obuv (prosím, počítejte s tím, že se děti mohou ušpinit), svačinku + pití
  • Předpokládaný návrat v průběhu 5. vyučovací hodiny
  • Hrazeno z příspěvku rodičů na akce ZŠ
Mikuláš ve škole

Ve čtvrtek 5. 12. navštíví žáky ZŠ Štěrboholy sv. Mikuláš, jehož účast a bezproblémový průběh návštěvy garantují žáci pátého ročníku.

Doplnění fotogalerie

Galerie Plavání II.A a II.B. byla doplněna o další fotografie.

Konzultační hodiny

V pondělí 2. 12. od 14.00 do 16.00h proběhnou KONZULTAČNÍ HODINY, na které je třeba se předem objednat u jednotlivých učitelů. Pro vstup do budovy zvoňte na pana školníka.