Třídní schůzky

V týdnu od 20. 9. – 23. 9. proběhnou třídní schůzky zákonných zástupců. U prvňáčků proběhne třídní schůzka prezenčeně v ZŠ Štěrboholy (učebna I.A), zbylé ročníky budou mít schůzky online.

• pondělí 20. 9. v 16.30 h - I.A (prezenčně)
  • pondělí 20. 9. v 16.30 h - VI.A (online)
  • úterý 21. 9. v 16.30 h - II.A, III.A (online)
  • středa 22. 9. v 16.30 h - IV.A, IV.B (online)
  • čtvrtek 23. 9. v 16.30 h - V.A, V.B (online)
Provozní podmínky

Na základě informace MŠMT ze dne 8. 9. škola vydala Dodatek č. 1 k vnitřní směrnici Provozní podmínky v Základní škole Štěrboholy od 1. 9. 2021.

Kroužky

Do kroužků, které jsou vypsané pro ZŠ Štěrboholy, přihlašují zákonní zástupci své děti přímo u agentury Kroužky a v Šachové škole Vávra a Černoušek.

Srdíčkové dny v ŠD

V rámci školní družiny se již tradičně připojujeme k projektu Srdíčkové dny organizace Život dětem o.p.s. Podzimní Srdíčkové dny v ZŠ Štěrboholy startují již v pondělí 13. 9.

Hoď si svůj koš

Ve dnech 13. 9. - 17. 9. pořádá školní družina tradiční rodinnou soutěž ZŠ Štěrboholy Hoď si svůj koš.

Rozvrhy hodin

Od pondělí 6. 9. se všechny třídy učí dle platného rozvrhu hodin.

Obědy budou vydávány dle rozpisu obědů pro 1. pololetí.