Zápis budoucích prvňáčků

Na základě opatření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 vydaného v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva dochází ke změnám v termínu a organizaci zápisu. Více informací zde

Pomáháme

I my bychom rádi vnesli trochu dobré nálady do těchto nelehkých dní a vykouzlili úsměv na tváři těm nejvíce ohroženým. Vyhlašujeme proto DOBROVOLNÝ a zároveň DOBROČINNÝ úkol pro všechny naše žáky. Všichni zájemci mohou připravit milý vzkaz pro seniory ze Seniorcentra Malý háj. Nejen zapojení se do projektu, ale i to, jak se žáci úkolu zhostí, je zcela na nich. Může to být obrázek, přáníčko, básnička, povzbuzující vzkaz, … Jsme přesvědčeni, že i malý obrázek či několik laskavých slov potěší. Nafocené obrázky či vzkazy mohou rodiče zasílat na emailové adresy třídních učitelek do pondělí 6. 4. 2020. Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví!

Vrácení záloh ŠvP

Zálohy na školu v přírodě ZŠ budou rodičům vráceny v průběhu příštího týdne převodem na účet uvedený v závazné přihlášce.

UČIVO PRO ŽÁKY

Vážení rodiče, učivo pro žáky na dny 11.3. - 13. 3. Vám bylo prostřednictvím třídních učitelek zasláno emailem ve středu 11.3. Zkontrolujte prosím, zda jste email včetně příloh obdrželi a potvrďte jeho přijetí či případné nepřijetí pí učitelkám. Děkujeme za pochopení.

Žádost o ošetřovné

V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření základních, středních i vysokých škol informuje ČSSZ o nároku na ošetřovné, které mohou rodiče dětí čerpat, pokud v důsledku tohoto rozhodnutí zůstanou doma s dítětem mladším 10 let. Detailní informace zde.

Ve formuláři Žádosti o ošetřovné rodiče vyplní – v části A příjmení, jméno dítěte a rodné číslo, dále celou část B. Formulář vytisknou a předloží škole k potvrzení. Návštěvu školy je nutné předem domluvit na adrese sevitova@zssterboholy.cz nebo telefonicky na čísle 605 506 905.

Zrušení školy v přírodě

Z rozhodnutí Bezpečností rady státu je od středy 11. 3. 2020 do odvolání Základní škola Štěrboholy uzavřena. Obědy budou všem dětem automaticky odhlášeny. Škola v přírodě se ruší. Bližší informace budou průběžně vkládány na webové stránky školy. Děkujeme za pochopení.