Mikuláš ve škole

V pátek 3. 12. navštíví žáky 1. stupně ZŠ Štěrboholy sv. Mikuláš, jehož účast a bezproblémový průběh návštěvy garantují žáci pátého ročníku.

Fotografování jednotlivců

Pátek 3. 12. od 8.00h - FOTOGRAF VE ŠKOLE (focení jednotlivců - 1. stupeň)

Adventní zastavení

V pořadí 13. Adventní zastavení v ZŠ Štěrboholy se jako již tradičně uskutečnilo poslední čtvrtek před první adventní nedělí. I letos muselo být jiné, takže se odehrálo čistě v třídním módu. Důvodem pochopitelně nebyla ta „smolná“ třináctka, ale současná epidemiologická situace. I tak tu byla atmosféra blížícího se adventu cítit a děti i pedagogové si dnešní den moc užili.

Karanténa IV.A, IV.B

Z rozhodnutí Hygienické stanice hl. města Prahy je třídě IV. A a IV. B nařízena karanténa a od 26. 11. přechází na distanční výuku.

Testování - Dodatek č. 2

Na základě informace MŠMT ze dne 20. 11. škola vydala Dodatek č. 2 k Pravidlům pro testování.

Dodatek k testování

Na základě informace MŠMT ze dne 12. 11. škola vydala Dodatek č. 1 k Pravidlům pro testování.