Houstone, máme problém

Ve čtvrtek 19. 9. se žáci 4. ročníku zúčastní interaktivního programu HOUSTONE, MÁME PROBLÉM, který je zaměřen na matematiku a vzdělávací oblast člověk a jeho svět

• IV.B od 8.00 do 10.00 h
  • IV.A od 10.00 do 12.00 h
Rozpis obědů - 1. pololetí

Od pondělí 16. záři budou žáci obědvat dle rozpisu obědů na 1.pololetí. Časy obědů jsou orientační, mohou být dle situace posunuty oběma směry. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče - čipy

Dnes děti obdržely čipy + přístupové údaje k odhlašování obědů na www.jidelna.cz. Přístupové údaje mají děti vlepeny v žákovských knížkách, heslo doporučujeme změnit. Od dnešního dne již odhlašujte obědy elektronicky přes www.jidelna.cz. O termínu zprovoznění čipů k vydávání obědů budou děti informovány.

Rozpis obědů - 2.školní týden

Školní jídelna, jakožto i celá naše nová škola, je stále v záběhu. A tak zkoušíme, zda všechny rozpisy byly správně nastaveny a není třeba ještě upravit časy či skupiny. Děkujeme všem za pochopení a trpělivost. Rozpis obědů - 2. školní týden

Nabídka kroužků pro školní rok 2019/2020
Srdíčkové dny ve školní družině

V rámci školní družiny se již tradičně připojujeme k projektu Srdíčkové dny organizace Život dětem o.p.s. Podzimní Srdíčkové dny v ZŠ Štěrboholy startují již v pondělí 9. 9.