Pythagoriáda - 2.st.

V pátek 25.10. proběhne v ZŠ Štěrboholy školní kolo 47. ročníku matematické soutěže Pythagoriáda. Soutěž je určena pro žáky 2. stupně.

Toulcův dvůr - III.B

Ve čtvrtek 24. 10. se žáci třídy III.B zúčastní v Toulcově dvoře programu Půda, základ života; program probíhá z části venku a je zaměřený na uvědomění nepostradatelnosti půdy pro náš každodenní život.

• Sraz před vchodem do školy v 7:40 hodin.
  • S sebou: batoh, svačina, pití, vhodné oblečení do terénu a pevné boty, čip na oběd.
  • Konec výuky dle rozvrhu.
Podzimní Centra

V pátek 25. 10. (3. a 4. vyučovací hodinu) se žáci 1. stupně mohou těšit na oblíbená PODZIMNÍ CENTRA.

Vyučování na 1. stupni bude ukončeno v 11.40 hodin. Obědy - viz rozpis

Turnaj ve stolním tenise

Ve středu 23.10. se zúčastní žáci 2. stupně, vítězové školního kola, turnaje ve stolním tenise na ZŠ Bří Jandusů.

• Sraz: v 7:30 před školou
  • S sebou: sportovní oblečení, pálka, vlastní míčky, svačina, pití
  • Návrat: po skončení turnaje, nejpozději do 13.30h
Matematický proud

Ve čtvrtek 24. 10. se vybraní žáci IV. A zúčastní soutěže Matematický PROUD pořádané Gymnáziem Christiana Dopplera.

• S sebou: svačina, pití, psací potřeby, čip na oběd
  • Sraz: v 7:25 h před budovou školy
  • Předpokládaný návrat: do 13:00 h

Soutěžícím držíme palce!

Informativní schůzka - Velká Británie

V pondělí 21. 10. v 16.30 h se uskuteční informativní schůzka s rodiči žáků, kteří jsou přihlášeni na zájezd do Velké Británie. Schůzka proběhne prezenčně v prostorách školní jídelny.