Ukaž a vyprávěj

Ve středu 22. 1. v 8,00h nás čeká další UKAŽ A VYPRÁVĚJ. Svá témata budou prezentovat žáci IV.B. Všichni příbuzní a známí účinkujících jsou co nejsrdečněji zváni.

Dopravní výchova V.A

V pátek 24. 1. se žáci V.A zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v budově ZŠ Veronské náměstí.

• S sebou: pomůcky na výuku AJ, ČJ; svačina, pití, přezůvky, psací potřeby a blok
  • Předpokládaný návrat: do 13.00 h
Dopravní výchova IV.B

V pátek 24. 1. se žáci IV.B zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v budově ZŠ Veronské náměstí.

• Sraz: 7.40 ve třídě
  • S sebou: pomůcky na výuku M-G; svačina, pití, přezůvky, psací potřeby a blok
Dopravní výchova IV.A

Ve čtvrtek 23. 1. se žáci IV.A zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v budově ZŠ Veronské náměstí.

• S sebou: pomůcky na výuku ČJ, M; svačina, pití, přezůvky, psací potřeby a blok
  • Předpokládaný návrat: do 13.00 h
Toulcův dvůr - V.A

V pátek 17. 1. se žáci V.A zúčastní v Toulcově dvoře programu SUPERHRDINOVÉ MEZI ROSTLINAMI.

• Sraz v šatně v 7.45 – oblečení, obutí
  • S sebou v BATOHU: svačina, pití, penál, přezůvky, vhodné oblečení a obutí dle počasí
  • Návrat do 13.00 hod.
  • Hrazeno z příšpěvku rodičů na akce ZŠ
VybiCup 2020 - výsledky

V sedmém ročníku turnaje ve vybíjené smíšených družstev VybiCup 2020 zvítězili v kategorii mladších žáků ORANŽOVÍ - kapitán: Daniel Máša, hráči: Agáta Skřítková, Filip Sekera, Mikuláš Kubíček, Ester Černá, Michal Čejka, Karolína Večeřová, Valerie Erbáková. V kategorii starších žáků zvítězili ČERVENÍ - kapitán: Alex Filo, hráči: Natálie Ryšková, Ondřej Kotyza, Natálie Urbanová, Tomáš Čihák, Veronika Zlínská, Jakub Fišera, Nathaniel Odei, Tadeáš Koláček, Daniel Filípek, Jan Večeř, Jan Peluňka, Nikola Schwarzová, Gabriela Benešová. Všem žákům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.