Testování žáků

Od pondělí 17. 1. bude preventivní testování žáků ve škole probíhat pouze jednou týdně (pondělí). Všechna ostatní pravidla testování zůstávají stejná jako doposud.

Informační leták MŠMT pro rodiče žáků - zde

Testování v ranní družině

Prosíme rodiče, aby v den testování přiváděli své děti do ranní družiny nejpozději v 7.15 hod. Děkujeme za pochopení.

Úhrada úplaty za zájmové vzdělávání

Připomínáme rodičům splatnost úhrady úplaty za zájmové vzdělávání (ŠD) za období leden až červen 2022 ve výši 1800 Kč.

Termín splatnosti: 15. ledna 2022

Dopravní výchova

V úterý 11. 1. se žáci pátého ročníku zúčastní výuky dopravní výchovy v ZŠ Veronské náměstí vedené lektory Městské policie hl. m. Prahy, oddělení prevence - BESIP.

V.A: Sraz ve třídě v 7:45, odjezd autobusem ze Štěrbohol v 8:09

S sebou: • přezůvky • pití, svačina • psací potřeby • pomůcky na Čj, Inf. a TV

V.B: Odjezd autobusem ze Štěrbohol v 10:09

S sebou: • přezůvky • pití, svačina • psací potřeby • pomůcky na Čj a M

Testování - dodatek č. 3

Na základě informace MŠMT ze dne 30.12. škola vydala Dodatek č. 3 k Pravidlům pro testování.

Informační leták MŠMT pro rodiče žáků - zde

Online konzultace

Pondělí 3. 1. a úterý 4. 1. od 14.00 do 16.00 h - ONLINE KONZULTAČNÍ HODINY

Na online konzultace je nutné se k jednotlivým učitelům předem objednat prostřednictvím e-mailu.