Režim školy od 19. 4.

V týdnu od 19. 4. do 23. 4. se vyučují:

• prezenčně - třídy II.A, III.A, IV. A, V.A
  • distančně - třídy I.A, III.B, IV.B, V.A

• ranní: pouze pro žáky druhého a třetího ročníku; příchod 7.00 - 7.15 h
  • odpolední: do 17.30 h

Provoz školy od 12. 4.

Od pondělí 12. 4. nastoupí třídy I.A, III.B, IV.B a V.B k prezenční výuce, zbylé třídy pokračují v distanční výuce.

Rozvrh hodin prezenční výuky - zde

Rozvrh hodin distanční výuky bude upraven a vložen na Školu OnLine do konce týdne.

Dle manuálu MŠMT byla vydána směrnice Provozní podmínky v ZŠ Štěrboholy od 12. 4. 2021, ve které naleznete veškeré informace týkající se provozu školy, školní družiny, školní jídelny a testování.

Návrat k prezenční výuce

Od pondělí 12. 4. se žáci prvního stupně vrací do škol v týdenních rotacích.

K prezenční výuce v týdnu 12. 4. – 16. 4. nastoupí třídy: I. A, III.B, IV.B, V.B

Na distanční výuce v týdnu 12. 4. – 16. 4. zůstanou třídy: II.A, III.A, IV.A, V.A

Zbylé informace budou průběžně doplňovány a zveřejňovány prostřednictvím webových stránek nebo e-mailem přímo zákonným zástupcům. Děkujeme za pochopení.

Online konzultace

Úterý 6. 4. od 14.00 do 16.00 h - ONLINE KONZULTAČNÍ HODINY

Na online konzultace je nutné se k jednotlivým učitelům předem objednat prostřednictvím e-mailu.

Velikonoční prázdniny

Velikonoční prázdniny - čtvrtek 1. 4.

Velký pátek - pátek 2. 4.
Pondělí velikonoční - pondělí 5. 4.

Režim školy od 29. 3.

Dle sdělění MŠMT pokračuje stávající režim školy do 11. 4. 2021.