Ukaž a vyprávěj

Ve středu 20. 11. nás čeká další Ukaž a vyprávěj. Svá témata budou tentokrát prezentovat žáci IV.A.

Focení jednotlivců

V úterý 12. 11. od 10.00h - FOTOGRAF VE ŠKOLE (focení jednotlivců)

Dopravní výchova V.A

V pátek 15. 11. se žáci 5. ročníku zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v budově ZŠ Veronské náměstí.

• Čas: 8:30 – 10:10 - sraz ve třídě v 7:45
  • S sebou: vlastní cyklistická helma, sportovní obuv s uzavřenou patou a špičkou, přezůvky, pití, svačina, pomůcky dle pokynů tř. učitelky
Dopravní výchova IV.A, IV.B

Ve čtvrtek 14. 11. se žáci 4. ročníku zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v budově ZŠ Veronské náměstí.

• IV.B: 8:30 – 10:10 - sraz ve třídě v 7:20
  • IV.A: 10:30 – 12:10

Toulcův dvůr - II.A

Ve čtvrtek 7. 11. se žáci II.A zúčastní environmentálního programu v Toulcově dvoře BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ.

• Sraz před šatnami nejpozději v 7.45h
  • S sebou: pláštěnku (dle počasí), kapesníky, teplé oblečení a obuv (prosím, počítejte s tím, že se děti mohou ušpinit), svačinku + pití
  • Předpokládaný návrat v průběhu 5. vyučovací hodiny
Stanovisko ke stávce

Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy se ke stávce Českomoravských odborových svazů pracovníků ve školství nepřipojí. Výuka i provoz školní družiny bude probíhat bez omezení.