Výsledky zápisu - PT

Výsledky zápisu do přípravné třídy ZŠ Štěrboholy pro školní rok 2024/2025.

Den pro třídu - 2. st.

Žáci druhého stupně pojali Mezinárodní den dětí jako den, kdy si sami volí program. V pátek 31. 5. zažijí žáci VI. A trochu adrenalinu v Laserfun Praha - Hloubětín, žáci VII. A v Mercuria Laser Game v Praze – Holešovicích a žáci VIII. A v lanovém centru na Libeňském ostrově.

• VI. A – Sraz se žáky v 8:20 před školou, odjezd autobusem v 8:40 ze zastávky Škola Štěrboholy. Od 9:30-11:30 probíhají tři hry s přestávkami. Po ukončení akce návrat zpátky na oběd, cca ve 12:30 dle dopravní situace. S sebou svačinu, pití, oblečení na převlečení, ručník.
  • VII. A - Sraz v 6:50 před školou. K přepravě využijme MHD. S sebou si žáci vezmou svačinu, pití, oblečení na převlečení, ručník.
  • VIII. A - Odjezd bude během první vyučovací hodiny, návrat do školy pak mezi 12:30 a 13:00 dle dopravní situace. S sebou: sportovní oblečení, pevnou obuv, kartu pojištěnce, svačinu, pití, menší finanční obnos dle uvážení a hlavně dobrou náladu.
Štěrbogóly 2024 - 1. st.

I letos žáci prvního stupně oslaví Mezinárodní den dětí turnajem o putovní pohár ZŠ Štěrboholy - Štěrbogóly 2024.

Termín: pátek 31. 5.

Časové rozvržení: viz rozpis

S sebou: sportovní oblečení a obuv, trička v barvách jednotlivých týmů, pití, svačinu, čip na oběd, deku (piknikovou), peníze na zmrzlinu či jiné občerstvení

Vyučování všech tříd bude ukončeno v 11.40. Vydávání obědů - viz rozpis

OD TRILOBITŮ PO MAMUTY - IV.A

Ve čtvrtek 30. 5. se žáci třídy IV. A zúčastní komentované prohlídky v budově Národního divadla, kde se seznámí s hlavními érami pravěku a jejich obyvateli. V jednotlivých sálech poznají nejtypičtější představitele hlavních skupin živočichů a rostlin. Žáci si prohlédnou věrné rekonstrukce pravěkých organismů, např. trilobitů, dinosaura nebo mamuta a společně zjistí, co jsou to zkameněliny. Konec výuky dle rozvrhu hodin.

Ukaž a vyprávěj - I.B

Ukaž a vyprávěj třídy I.B se koná ve středu 29. 5. v 8:00 h. Všichni rodiče, příbuzní a známí účinkujících jsou co nejsrdečněji zváni.

Matematické putování

V úterý 14.5. se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili soutěže Matematické putování pořádané Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy. Z 36 týmů se naši žáci umístili na krásném 12. místě. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.