Exkurze na ÚMČ Praha Štěrboholy

V pondělí 25. 10. navštíví žáci IV. A a IV.B Úřad městské části Praha Štěrboholy. V rámci výuky vlastivědy je provede a s chodem úřadu seznámí sám pan starosta František Ševít.

HOUSTONE, MÁME PROBLÉM

V pondělí 18. 10. se žáci 4. ročníku zúčastní interaktivního programu HOUSTONE, MÁME PROBLÉM, který je zaměřen na matematiku a vzdělávací oblast Člověk a jeho svět.

IV.A od 9.00 do 10.30 h IV.B od 11.00 do 12.30 h

Sběrová soutěž - ŠD

Ve dnech 18. 10. - 26. 10. proběhne podzimní sběrová soutěž školní družiny. Zvážené balíčky starého papíru můžete odkládat do kontejneru, který bude přistaven u školního hřiště. Odevzdané kilogramy hlaste pí vychovatelkám.

Plavání

V pondělí 11. 10. bude výuka plavání pro žáky II.A a III. A z důvodu nařízené karantény zrušena.

Karanténa II. A

Z rozhodnutí Hygienické stanice hl. města Prahy je třídě II. A nařízena karanténa a přechází na distanční výuku.

Online konzultace

Pondělí 4. 10. a úterý 5. 10. od 14.00 do 16.00 h - ONLINE KONZULTAČNÍ HODINY

Na online konzultace je nutné se k jednotlivým učitelům předem objednat prostřednictvím e-mailu.