BĚHruška 2021

V pondělí 28. 6. se žáci všech tříd ZŠ Štěrboholy zúčastní pilotního ročníku školního maratónu BĚHruška 2021.

Výlet Techmania

V pátek 25. června se žáci všech tříd zúčastní výletu do Techmania Science Center Plzeň.

Čas odjezdu: 7.00 hod

Čas návratu: cca 14.00 hod, po návratu oběd

S sebou: rouška, baťůžek, svačina, pití

Školní družina 2021/2022

Pro školní rok 2021/2022 budou do školní družiny přijímány děti na základě Žádosti o přijetí odevzdané do 28. 6. 2021. Úplata za zájmové vzdělávání se řídí Směrnicí o úplatě.

Online schůzka rodičů budoucích prvňáčků

V pondělí 21. 6. v 16.30 h se uskuteční online třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků. Bližší informace ohledně registrace, formy připojení a přístupových údajů byly rodičům budoucích prvňáčků zaslány e-mailem dne 9. 6.

Dopravní výchova V.B

V úterý 15. 6. se žáci V.B zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v ZŠ Veronské náměstí.

Sraz: 7:20 před budovou školy

S sebou: sportovní oblečení a pevnou obuv, seřízenou helmu,svačinu, pití, pomůcky na výuku (úbor na TV)

Cestujeme: PID

Dopravní výchova V.A

V pondělí 14. 6. se žáci V.A zúčastní výuky DOPRAVNÍ VÝCHOVY v ZŠ Veronské náměstí.

S sebou: sportovní oblečení a pevnou obuv, seřízenou helmu, svačinu, pití, pomůcky na výuku (ČJ, M)

Cestujeme: PID

Předpokládaný návrat: do 13:00