Informace pro strávníky

Z provozních důvodů nebude v měsíci červnu umožněn výběr stravy ze dvou menu. Od středy 1. 6. tak bude k dispozici pouze menu č. 1. Své náměty a připomínky ke školnímu stravování můžete zaslat e-mailem na carova@zssterboholy.cz. Pomohou nám v příštím školním roce co nejvíce vyhovět přáním našich strávníků. Děkujeme za pochopení a těšíme se na zpětnou vazbu.

Škola nanečisto

Čtvrtek 19. 5. - Škola nanečisto - 3. setkání

Matematické putování

V pátek 20. 5. se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastní soutěže Matematické putování pořádané Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy.

Sraz: v 7:15 před budovou školy

S sebou: psací potřeby, lepidlo, svačina, pití

Předpokládaný návrat: do 13:45

Soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí.

Sběrová soutěž - ŠD

Ve dnech 16. 5. – 25. 5. proběhne jarní sběrová soutěž školní družiny. Zvážené balíčky starého papíru můžete odkládat do kontejneru, který bude přistaven u školního hřiště. Odevzdané kilogramy hlaste pí vychovatelkám.

Škola nanečisto

Čtvrtek 12. 5. - ŠKOLA NANEČISTO - 2. setkání

DOPRAVNÍ VÝCHOVA

Ve čtvrtek 19.5. se žáci čtvrtých ročníků zúčastní výuky dopravní výchovy vedené lektory městské policie hl. m. Prahy, oddělení prevence – BESIP. Všichni žáci si s sebou přinesou vlastní cyklistickou přilbu a budou mít obuv s pevnou patou a špičkou.