Organizace posledního školního týdne

pondělí 22. 6. – čtvrtek 25.6.

• vzdělávací činnost ve skupinách CD1 – R7

pátek 26. 6.

• 8.00 – 9.00 - akce Vydávání vysvědčení, rozpis příchodů a odchodů po třídách naleznete zde
  • 9.00 – 14.00 - vzdělávací činnost oddělení CD1, CD2, CD3, CD4
  • 11.00 – 11.45 - oběd pro přihlášené žáky ze skupin CD1, CD2, CD3, CD4
  • 11.45 – 12.00 - oběd pro přihlášené žáky ze skupin R5, R6, R7
  • Žáci, kteří v období 25. 5. - 25. 6. nechodili do školy, musí mít s sebou vyplněné Čestné prohlášení.
  • Provoz školy bude ukončen ve 14.00 hodin. Děkujeme za pochopení.
Výtvarná soutěž - Květ narcisu

Všechny třídy naší školy se zúčastnily 15. ročníku výtvarné soutěže na téma Květ narcisu. Jejich díla si můžete prohlédnout v pasáži obchodního centra Europark do 30.6.2020.

ON-LINE TŘÍDNÍ SCHŮZKA BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodičům budoucích prvňáčků, pro které poskytnuté informace nebyly vyčerpávající nebo mají zájem o účast, nabízíme možnost on-line třídní schůzky, která se uskuteční v pondělí 22. 6. 2020 v 16.30 h přes aplikaci ZOOM. Na tuto schůzku je nutné se přihlásit emailem na adrese kollmannova@zssterboholy.cz . Jako předmět emailu uveďte TS + jméno dítěte, do textu pak můžete sdělit dotaz. Na nashromážděné dotazy Vám bude odpovězeno v rámci schůzky. Link k přihlášení Vám bude zaslán cca 10 minut před schůzkou.

ŠKOLA NANEČISTO

S ohledem na nařízení MŠMT a v důsledku trvajících epidemiologických opatření pro základní školy rozhodla Pedagogická rada o zrušení akce pro budoucí prvňáčky Škola nanečisto. Informace pro rodiče budoucích prvňáčků naleznete zde

Po schodišti k vědomostem

Naše nové krásné schodiště je inovované a tudíž ještě krásnější. Chůze do schodů nám tu teď bude posilovat nejen tělo, ale i ducha.

Informace k úplatě ŠD

V souvislosti s uzavřením provozu školy byl vydán Dodatek ke Směrnici k úplatě za zájmové vzdělávání ve školní družině. Přeplatky budou rodičům vráceny převodem na účet.