Jarní prázdniny

Jarní prázdniny - pondělí 24. 2. až pátek 28. 2.

Zápis budoucích prvňáčků

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 se uskuteční dne 6.4.2020. Do té doby je třeba se zaregistrovat formou elektronické přihlášky v aplikaci Škola OnLine.

Toulcův dvůr - III. B

V pátek 21. 2. se žáci třídy III. B zúčastní v Toulcově dvoře programu TEČE VODA, TEČE.

• Sraz před vchodem v 7.45 hodin
  • S sebou v BATOHU: svačina, pití, vhodné oblečení a obutí dle počasí, čip na oběd
  • Návrat do 12.30 hod.
  • Hrazeno z příšpěvku rodičů na akce ZŠ
Toulcův dvůr - II.A

Ve středu 19. 2. se žáci II.A zúčastní v Toulcově dvoře programu MÁME RÁDI ZVÍŘATA.

• Sraz před šatnami nejpozději v 7.45 hod.
  • S sebou: čip na oběd, pláštěnku (dle počasí), kapesníky, přezůvky (ze školy), svačinku + pití
  • Předpokládaný návrat po 4. vyučovací hodině (příjezd v 11.46)
  • Hrazeno z příspěvků rodičů na akce ZŠ.
Toulcův dvůr - II.B

V úterý 18. 2. se žáci II.B zúčastní v Toulcově dvoře programu MÁME RÁDI ZVÍŘATA.

• Sraz před vchodem v 7.45 hodin
  • S sebou v BATOHU: svačina, pití, přezůvky (vyzvedneme ve škole), vhodné oblečení a obutí dle počasí, čip na oběd
  • Návrat do 12.30 hod.
  • Hrazeno z příšpěvku rodičů na akce ZŠ
Vyúčtování dopravy na plavání

Dne 13.2.2020 bylo provedeno vyúčtování dopravy na plavání žáků 2. a 3. ročníku. Vyúčtování je zveřejněno na nástěnce školy ve vstupním vestibulu.