Organizace školy

Vedení školy

Ředitelka školy Mgr. Eva Kollmannová, tel. 272 655 335
Zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň Mgr. Jana Kubíčková, tel. 222 767 311
Zástupkyně ředitelky pro 2. stupeň Mgr. Lenka Klasnová, tel. 222 767 312

Třídní učitelé

Přípravná třída Mgr. Ivona Herinková
I.A Mgr. Zuzana Kostková
I.B Mgr. Libuše Juřičková
II.A Mgr. Martina Valná
III.A Mgr. Iva Malinová
IV.A Mgr. Jana Kubíčková
V.A Mgr. Lucie Ficová
VI.A Mgr. Lenka Klasnová
VII.A Mgr. Adéla Ludvíková

Učitelé II. stupně

Ing. Zuzana Brožová Inf.
Bc. Petr Havej Z, F, Inf., HV
Mgr. Lenka Klasnová ČJ, OV, Př.
Jaroslav Krkoška PČ - dílny
Mgr. Lucie Langerová AJ
Mgr. Adéla Ludvíková D, OV, VKZ, TV, PČ, VV
Ing. Lenka Mášová M, Inf.

Asistentky pedagoga

Jana Krištofová IV.A
BcA. Petra Drábová V.A

Vychovatelky školní družiny

Erika Albrechtová 3. oddělení (II.A + část IV.A)
Jana Kovaříková 2. oddělení (I.B + část PT)
Lenka Kuchinková 4. oddělení (III.A + část IV.A)
Bc. Šárka Landsmannová 1. oddělení (I.A + část PT)

Provozní zaměstnanci

Účetní Kateřina Ševítová, tel. 272 700 409
Vedoucí školní jídelny Simona Čárová, tel. 272 702 408

Kontakty

Zaměstnanci ZŠ Štěrboholy mají e-mailové adresy ve tvaru příjmení bez diakritiky@zssterboholy.cz.

Organizace školního roku

Přehled prázdnin

Podzimní prázdniny: 26. 10. - 27. 10. 2022
Vánoční prázdniny: 23. 12. 2022 – 2. 1. 2023, vyučování začne v úterý 3. 1. 2023
Pololetní prázdniny: pátek 3. 2. 2023
Jarní prázdniny: 6. 2. - 12. 2. 2023
Velikonoční prázdniny: 6. 4. 2023
Hlavní prázdniny: 1.7. – 3. 9. 2023

Ukončení vyučování

Školní vyučování bude ukončeno a žáci dostanou vysvědčení:

I. pololetí úterý 31. 1. 2023
II. pololetí pátek 30. 6. 2023

Online konzultační hodiny

1. stupeň

Každé první pondělí v měsíci od 14,00 do 16,00 hodin. Na online konzultace je nutné se k jednotlivým učitelům předem objednat prostřednictvím e-mailu.

2. stupeň

Zákonný zástupce nahlásí konzultaci danému učiteli dva dny předem e-mailem.

Zuzana Brožová po domluvě
Petr Havej pondělí 14:00 – 16:00 + po předchozí domluvě kdykoli
Lenka Klasnová pondělí 14:00 – 16:00 + po předchozí domluvě kdykoli
Jaroslav Krkoška čtvrtek 15:30 – 16:00
Adéla Ludvíková pondělí 14:00 – 16:00 + po předchozí domluvě kdykoli
Lucie Langerová středa 14:00 – 15:30 + po předchozí domluvě kdykoli
Lenka Mášová čtvrtek 14:00 – 16:00 + po předchozí domluvě kdykoli

Třídní schůzky

V 1. pololetí proběhnou třídní schůzky prezenčně v níže uvedených termínech.

Přípravná třída 22. 9. v 16.30 h
I. A 22. 9. v 16.30 h
I. B 22. 9. v 16.30 h
II. A 22. 9. v 16.30 h
III. A 21. 9. v 16.30 h
IV. A 21. 9. v 16.30 h
V. A 20. 9. v 16.30 h
VI. A 19. 9. v 16.30 h
VII. A 19. 9. v 16.30 h