Akce a divadla v MŠ

V prvním pololetí školního roku 2020/21 nebude mateřská škola pořádat žádné divadla a akce, ve kterých dochází ke zvýšené koncentraci lidí.

Provozní podmínky od 1. 9. 2020

Na základě manuálu MŠMT škola zpracovala Provozní podmínky v mateřské škole Štěrboholy od 1. 9. 2020.

Provoz MŠ

Provoz mateřské školy je od 7.00 do 17.00 hodin.

Doprovázející osoby se v prostorách mateřské školy musí pohybovat s rouškou nebo jiným zakrytím nosu a úst, a to pouze po nezbytně nutnou dobu.

Informační třídní schůzky

Informační třídní schůzka pro všechny rodiče proběhne v pondělí 7. 9. od 17:00 hodin v jednotlivých třídách. Na schůzku přijďte prosím bez dětí, děkujeme za pochopení.

Organizace prvního dne

Od prvního školního dne 1. 9. 2020 je provoz MŠ od 7.00 do 17.00, rodiče přivádějí děti do 8.00 hodin. Ve všech třídách budou dopoledne přítomny obě paní učitelky. První den nástupu dítěte do MŠ rodiče odevzdají řádně vyplněné dokumenty:

Děkujeme za spolupráci.

Změna kontaktů

Vážení rodiče,

dochází ke změně kontaktů v mateřské škole. Emailové adresy jsou nazevtridy@mssterboholy.cz (nikoliv zssterboholy.cz jako dříve). Telefonní pevné linky ve třídách jsou zrušeny, zůstávají pouze mobilní telefony. Přehled všech kontaktů najdete zde.

Léto

Přejeme všem krásné prázdniny a příjemně prožité léto 😉

Kolektiv MŠ Štěrboholy

Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

v době letního prázdninového provozu (od 1. 7. do 10. 7. 2020) budou děti rozděleny do dvou skupin. Paní učitelky Vám sdělí, ve které skupině Vaše dítě bude. Rozdělení dětí do skupin je neměnné. Skupina č.1 bude ve třídě Žabiček. Skupina č.2 bude ve třídě Veverek.

Děkujeme za pochopení.

ON-LINE TŘÍDNÍ SCHŮZKA BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodičům budoucích prvňáčků, pro které poskytnuté informace nebyly vyčerpávající nebo mají zájem o účast, nabízíme možnost on-line třídní schůzky, která se uskuteční v pondělí 22. 6. 2020 v 16.30 h přes aplikaci ZOOM. Na tuto schůzku je nutné se přihlásit emailem na adrese kollmannova@zssterboholy.cz . Jako předmět emailu uveďte TS + jméno dítěte, do textu pak můžete sdělit dotaz. Na nashromážděné dotazy Vám bude odpovězeno v rámci schůzky. Link k přihlášení Vám bude zaslán cca 10 minut před schůzkou.

ŠKOLA NANEČISTO

S ohledem na nařízení MŠMT a v důsledku trvajících epidemiologických opatření pro základní školy rozhodla Pedagogická rada o zrušení akce pro budoucí prvňáčky Škola nanečisto. Informace pro rodiče budoucích prvňáčků naleznete zde