Akce a divadla v MŠ

Doplněný přehled akcí na první pololetí školního roku.

Stanovisko ke stávce

Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy se ke stávce Českomoravských odborových svazů pracovníků ve školství nepřipojí. Provoz mateřské školy bude probíhat bez omezení.

Omezení provozu o podzimních prázdninách

V době podzimních prázdnin v ZŠ, tj. úterý 29.10. a středa 30.10. bude provoz omezen na dvě oddělení. Děti budou spojeny ve třídách Veverek a Myšek. Děkujeme za pochopení.

Přerušení provozu o vánočních prázdninách

V době vánočních prázdnin od 23.12.2019 do 1.1.2020 bude mateřská škola z provozních důvodů uzavřena. V novém roce bude provoz v MŠ zahájen ve čtvrtek 2.1.2020. Děkujeme za pochopení.

Přijmeme uklízečku do ZŠ

Přijmeme uklízečku do ZŠ na zástup - zkrácený úvazek (pracovní doba dle dohody). Více informací zde

Nefunkční zvonek u Veverek

Vážení rodiče,

ve třídě Veverek stále nefunguje zvonek u vstupních dveří. Výměna zvonku proběhne v pátek 25.10. Omlouváme se za komplikace, děkujeme za pochopení.