Informace rozdělení ZŠ a MŠ

S účinností od 1. 1. 2021 dojde z rozhodnutí zřizovatele Městské části Praha – Štěrboholy k rozdělení příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 – Štěrboholy. Rozdělením vzniknou dvě samostatné právnické osoby:

• Základní škola Štěrboholy, příspěvková organizace
    statutární orgán - ředitelka Mgr. Eva Kollmannová
  • Mateřská škola Štěrboholy, příspěvková organizace
    statutární orgán – ředitelka Bc. Lucie Hermachová, DiS.
Rozbalování dárků

V pondělí 4.1.2021 dopoledne budou děti ve všech třídách rozbalovat dárečky, které nám nadělí Ježíšek.

Provoz MŠ 23.12.

Vážení rodiče,
ve středu 23.12. bude omezen provoz na dvě oddělení.
Děti ze třídy Berušek a Myšek budou v Myškách.
Děti ze třídy Žabiček a Veverek budou ve Veverkách.
Děkujeme za pochopení.

Mikuláš

Jelikož letos nemůže přijít Mikuláš k nám, uděláme si ve školce mini karneval aneb čertovsko-andělskou parádu. V pátek 4. 12. 2020 prosíme, přivěďte děti převlečené za andílky nebo čertíky a užijeme si tento den ve třídě. Děkujeme za spolupráci.

Vánoční focení dětí v MŠ

Ve čtvrtek 19. 11. 2020 dopoledne proběhne vánoční focení dětí (jednotlivců). Fotografování se mohou účastnit pouze zdravé děti, které jsou přítomné v den focení ve školce. Pokud nemáte o fotky zájem, sdělte to prosím včas paní učitelce. Děkujeme za pochopení.

Přerušení provozu o vánočních prázdninách

Vážení rodiče,

v době vánočních prázdnin od 24. 12. 2020 do 1. 1. 2021 bude mateřská škola z provozních důvodů uzavřena. V novém roce bude provoz v MŠ zahájen v pondělí 4. 1. 2021.

Děkujeme za pochopení.