Mikuláš

Jelikož letos nemůže přijít Mikuláš k nám, uděláme si ve školce mini karneval aneb čertovsko-andělskou parádu. V pátek 4. 12. 2020 prosíme, přivěďte děti převlečené za andílky nebo čertíky a užijeme si tento den ve třídě. Děkujeme za spolupráci.

Vánoční focení dětí v MŠ

Ve čtvrtek 19. 11. 2020 dopoledne proběhne vánoční focení dětí (jednotlivců). Fotografování se mohou účastnit pouze zdravé děti, které jsou přítomné v den focení ve školce. Pokud nemáte o fotky zájem, sdělte to prosím včas paní učitelce. Děkujeme za pochopení.

Přerušení provozu o vánočních prázdninách

Vážení rodiče,

v době vánočních prázdnin od 24. 12. 2020 do 1. 1. 2021 bude mateřská škola z provozních důvodů uzavřena. V novém roce bude provoz v MŠ zahájen v pondělí 4. 1. 2021.

Děkujeme za pochopení.

Akce a divadla v MŠ

V prvním pololetí školního roku 2020/21 nebude mateřská škola pořádat žádné divadla a akce, ve kterých dochází ke zvýšené koncentraci lidí.

Provozní podmínky od 1. 9. 2020

Na základě manuálu MŠMT škola zpracovala Provozní podmínky v mateřské škole Štěrboholy od 1. 9. 2020.

Provoz MŠ

Provoz mateřské školy je od 7.00 do 17.00 hodin.

Doprovázející osoby se v prostorách mateřské školy musí pohybovat s rouškou nebo jiným zakrytím nosu a úst, a to pouze po nezbytně nutnou dobu.