Informace k úplatě MŠ

V souvislosti s uzavřením provozu byl vydán dodatek ke směrnici o úplatě za předškolní vzdělávání v mateřské škole. Přeplatky budou rodičům vráceny převodem na účet.

Výsledky zápisu do MŠ

Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2020/21 naleznete zde .

Akce a divadla

Všechny naplánované akce jsou do konce školního roku zrušeny. Děkujeme za pochopení.

Informace k prázdninovému provozu

Vážení rodiče,

letní prázdninový provoz MŠ bude probíhat v období od 1. 7. do 10. 7. 2020. V případě zájmu o prázdninový provoz je potřeba odevzdat závaznou přihlášku nejpozději do 5. 6. 2020. Veškeré další informace naleznete zde.

Obnovení provozu MŠ

Provoz mateřské školy bude obnoven v pondělí 25. 5. 2020. Na základě manuálu MŠMT škola vydala vnitřní směrnici Provozní podmínky v Mateřské škole Štěrboholy od 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/20. Upozorňujeme zákonné zástupce dětí, kteří se budou účastnit docházky do mateřské školy v tomto období, na povinnost předat před prvním vstupem dítěte do mateřské školy podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a o seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví.

Oznámení

Vážení rodiče, obdrželi jsme manuál „Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020“ vydaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. V souvislosti s tímto materiálem nyní stanovujeme provozní podmínky v Mateřské škole Štěrboholy, které zveřejníme v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.