Změna kontaktů

Vážení rodiče,

dochází ke změně kontaktů v mateřské škole. Emailové adresy jsou nazevtridy@mssterboholy.cz (nikoliv zssterboholy.cz jako dříve). Telefonní pevné linky ve třídách jsou zrušeny, zůstávají pouze mobilní telefony. Přehled všech kontaktů najdete zde.

Léto

Přejeme všem krásné prázdniny a příjemně prožité léto 😉

Kolektiv MŠ Štěrboholy

Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

v době letního prázdninového provozu (od 1. 7. do 10. 7. 2020) budou děti rozděleny do dvou skupin. Paní učitelky Vám sdělí, ve které skupině Vaše dítě bude. Rozdělení dětí do skupin je neměnné. Skupina č.1 bude ve třídě Žabiček. Skupina č.2 bude ve třídě Veverek.

Děkujeme za pochopení.

ON-LINE TŘÍDNÍ SCHŮZKA BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodičům budoucích prvňáčků, pro které poskytnuté informace nebyly vyčerpávající nebo mají zájem o účast, nabízíme možnost on-line třídní schůzky, která se uskuteční v pondělí 22. 6. 2020 v 16.30 h přes aplikaci ZOOM. Na tuto schůzku je nutné se přihlásit emailem na adrese kollmannova@zssterboholy.cz . Jako předmět emailu uveďte TS + jméno dítěte, do textu pak můžete sdělit dotaz. Na nashromážděné dotazy Vám bude odpovězeno v rámci schůzky. Link k přihlášení Vám bude zaslán cca 10 minut před schůzkou.

ŠKOLA NANEČISTO

S ohledem na nařízení MŠMT a v důsledku trvajících epidemiologických opatření pro základní školy rozhodla Pedagogická rada o zrušení akce pro budoucí prvňáčky Škola nanečisto. Informace pro rodiče budoucích prvňáčků naleznete zde

Informace k úplatě MŠ

V souvislosti s uzavřením provozu byl vydán dodatek ke směrnici o úplatě za předškolní vzdělávání v mateřské škole. Přeplatky budou rodičům vráceny převodem na účet.