Mikuláš v MŠ

Ve čtvrtek 5. 12. nás v dopoledních hodinách navštíví Mikuláš, čert a anděl. Tuto akci nám zajišťují žáci pátého ročníku ZŠ.

Mobilní telefony

Vážení rodiče, vzhledem k častým poruchám pevných telefonních linek v mateřské škole uvádíme s účinností od 2. prosince 2019 do zkušebního provozu mobilní telefony pro odhlašování dětí a komunikaci rodičů s učitelkami jednotlivých oddělení. Původní telefonní linky budou i nadále v provozu, přednostně však prosím využívejte níže uvedená telefonní čísla (pouze v provozní době MŠ).

Žabičky 608 157 389

Veverky 608 038 345

Berušky 608 981 232

Myšky 608 739 995

Kancelář zástupkyně ředitelky pro MŠ 608 539 807

Přijmeme uklízečku do MŠ

Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 – Štěrboholy přijme uklízečku do mateřské školy. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte prosím zástupkyni ředitelky pro MŠ.

Porucha telefonů

Vážení rodiče, z důvodu poruchy telefonů v MŠ omlouvejte prosím nepřítomnost svých dětí mailem na adrese hermachova@zssterboholy.cz Na odstranění poruchy pracujeme, za komplikace se omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Akce a divadla

Doplněný přehled akcí na první pololetí školního roku.

Stanovisko ke stávce

Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy se ke stávce Českomoravských odborových svazů pracovníků ve školství nepřipojí. Provoz mateřské školy bude probíhat bez omezení.