Den otevřených dveří

Z důvodu aktuální situace související s karanténním opatřením se den otevřených dveří v termínu 2. 4. 2020 nekoná.

V případě zájmu o individuální termín kontaktujte zástupkyni pro MŠ.

email: hermachova@zssterboholy.cz
Žádost o ošetřovné

V souvislosti s rozhodnutím zřizovatele o uzavření MŠ Štěrboholy informuje ČSSZ o nároku na ošetřovné, které mohou rodiče dětí čerpat, pokud v důsledku tohoto rozhodnutí zůstanou doma s dítětem mladším 10 let. Detailní informace zde. Ve formuláři Žádosti o ošetřovné rodiče vyplní – v části A příjmení, jméno dítěte a rodné číslo, dále celou část B. Formulář vytisknou a předloží škole k potvrzení. Návštěvu školy je nutné předem domluvit na adrese sevitova@zssterboholy.cz nebo telefonicky na čísle 605 506 905

Uzavření mateřské školy

Zřizovatel - Městská část Praha - Štěrboholy rozhodl od pondělí 16. 3. 2020 uzavřít mateřskou školu do odvolání.

Uzavření základní školy

Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11.3.2020 uzavřít základní, střední a vyšší odborné školy do odvolání. Mateřských škol se opatření zatím netýká.

Sdělení HSHMP

Dle sdělení HSHMP - děti po návratu z jarních prázdnin, které pobývaly v lyžařských centrech Itálie, nejsou ohroženy rizikem koronaviru Covid-19 a není třeba je omezovat v docházce do kolektivu. V případě zdravotních potíží se rodiče dětí obrátí na registrujícího praktického lékaře pro děti a dorost. Zaměstnanci ZŠ a MŠ Štěrboholy, kteří navštívili severní Itálii, se řídí pokyny MZČR.

Zápis budoucích prvňáčků

Zápis do 1. ročníku ZŠ Štěrboholy pro školní rok 2020/2021 se uskuteční dne 6.4.2020. Do té doby je třeba se zaregistrovat formou elektronické přihlášky v aplikaci Škola OnLine.