Třídní schůzky - 2. st.

V pondělí 15. 4. v 16.30 hodin se uskuteční schůzky jednotlivých tříd 2. stupně. Schůzky proběhnou prezenčně v kmenových třídách.

Pangea - 1. místo

Srdečně gratulujeme naší žákyni Míše Zheng z V. A, která v matematické soutěži Pangea obsadila 1. místo z celkového počtu 13 781 zúčastněných žáků. Přejeme hodně štěstí v celorepublikovém finále, které se uskuteční v pátek 14. 6. v Nové budově Národního muzea.

Ukaž a vyprávěj - II.B

Ukaž a vyprávěj třídy II.B se koná ve středu 10. 4. v 8.00 h. Všichni rodiče, příbuzní a známí účinkujících žáků jsou co nejsrdečněji zváni.

Zápis budoucích prvňáčků

Pondělí 8. 4. od 13.45 h - zápis budoucích prvňáčků

Houstone, máme problém – III. A

Ve čtvrtek 11. 4. se žáci III. A zúčastní programu Houstone, máme problém. Děti se vydají na dobrodružnou vesmírnou misi a zábavnou formou si zopakují poznatky z aritmetiky i geometrie. Program je inspirován metodou výuky matematiky dle prof. Hejného.

Dopravní výchova - V.A

V úterý 9. 4. se žáci V.A zúčastní výuky dopravní výchovy vedené lektory městské policie hl. m. Praha, oddělení prevence - BESIP.

Kde: ZŠ Veronské náměstí

Sraz: v 7.25 hod. u hl. vchodu

S sebou v batohu:

• cyklistická helma
  • sportovní obuv s uzavřenou patou a špičkou
  • přezůvky
  • pití, svačina