První zpráva ze ŠvP

Cesta do Střelských Hoštic proběhla bez komplikací a všichni dorazili v pořádku.

Upravený provoz ŠD

V týdnu od 18. 3. do 22. 3. bude provoz školní družiny třídy I. A a I. B zkrácen do 17.00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Matematický klokan

V pátek 22. 3. a v pondělí 25. 3. se žáci zúčastní matematické soutěže Matematický klokan. Děti budou soutěžit v kategoriích Cvrček (2. a 3. ročník), Klokánek (4. a 5. ročník), Benjamín (6. a 7. ročník) a Kadet (8. ročník). Soutěžícím přejeme hodně štěstí!

Ponožkový den

I letos se v ZŠ Štěrboholy zúčastníme ponožkové výzvy. Ve čtvrtek 21. 3. si na každou nohu oblečeme jinou ponožku a symbolicky tak podpoříme děti a dospělé s Downovým syndromem.

Informace ke škole v přírodě (2. – 5. ročník)

Sraz v pondělí 18. 3. v 7.45 h na parkovišti u ZŠ. Žáci jednotlivých ročníků se hlásí u svých třídních učitelek. Po příchodu odevzdají třídním učitelkám Prohlášení o bezinfekčnosti s nalepenou kopií kartičky pojištěnce. Předpokládaný návrat v pátek 22. 3. kolem 15.00 hod.

Veselé zoubky – I. A, I. B

Ve středu 20. 3. se žáci I. A a I. B zúčastní preventivního programu Veselé zoubky. Děti se zábavnou formou naučí, jak o své zuby správně pečovat a jak předcházet vzniku zubního kazu.